WiemDokad.pl - portal turystyczny - Gospodarstwo Agroturystyczne CHMIEL: pokoje z łazienkami Sromowce Wyżne (Sromowce Wyżne)

Gospodarstwo Agroturystyczne CHMIEL: pokoje z łazienkami Sromowce Wyżne

Zdjęcie obiektu

Kosibowicza 41, 34-443 Sromowce Wyżne (małopolskie)

Tel.: 18 2629780

Tel. kom.: 691537876

Strona www: http://www.chmiel.sromowce.pl/

pokoje z łazienkami Sromotne Wyżne

Gospodarstwo Agroturystyczne CHMIEL położone w miejscowości Sromotne Wyżne oferuje komfortowe pokoje z łazienkami w atrakcyjnych cenach. Jest to doskonałe miejsce wypoczynkowe dla tych, którzy chcą odpocząć od tłumów i hałasu miasta. Malownicze tereny, zdrowy klimat, rodzinna atmosfera, wiele rozrywek oraz cisza i spokój to przepis na udany urlop. 

pokoje z łazienkami Sromowce Wyżne pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami sromotne wyżne

Pokoje

Nasi goście mają do dyspozycji pięć pokoi z łazienkami. Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze wyposażone. Wczasowicze mogą również korzystać z jadalni z aneksem kuchennym, huśtawki oraz ogrodu, w którym znajduje sie miejsce na ognisko.

Wyposażenie pokoi:

  • tv
  • internet
  • lodówka

chmiel gospodarstwo agroturystyczne chmiel gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo Agroturystyczne CHMIEL położone jest w bardzo dobrej, dla wczasowiczów, lokalizacji. Z dala od ruchliwych ulic, zalediwe 100 m od rzeki. Jest to również doskonała baza wypadowa na stoki narciarskie (2 km). U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy słodkiego lenistwa mogą godzinami wylegiwać się nad rzeką lub w ogrodzie i zajadać się domowymi smakołykami, a osobom, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu polecamy wycieczki rowerowe, siłownię lub spacery. 

chmiel gospodarstwo agroturystyczne chmiel chmiel

Kontakt

Jadwiga i Stanisław Chmiel
34 - 443 Sromowce Wyżne
ul. Kosibowicza 41

tel. 691537876

tel. 18 2629780

Udogodnienia
Możliwość noclegu Możliwość noclegu Możliwośc odpoczynku na powietrzu Możliwośc odpoczynku na powietrzu Ognisko, Grill Ognisko, Grill
Wyposażenie
Lodówka Lodówka TV TV WIFI WIFI


Odśwież kod