Przewodnik turysty - Apartament Cappuccino
Powrót do przewodnika turysty

Apartament Cappuccino

Apartament Cappuccino w Zakopanem, już sama nazwa brzmi zachęcająco. Służbowe wyjazdy to nie tylko praca, ale również możliwość luksusowego wypoczynku. A co, firma płaci! Skusiłam się na apartament z basenem. Kąpiele i sauna to doskonały wypoczynek po dniu pełnym papierkowej roboty, spotkań i rozmów telefonicznych. Budynek, w którym znajduje się Apartament Cappuccino to naprawdę stylowy obiekt. Jestem leniwą babką więc zależało mi na miejscu noclegowym w centrum miasta. Dojście na Krupówki zajęło mi mniej niż pięć minut. Bardzo ucieszył mnie też fakt, że w budynku jest winda, którą można zjechać na basen. W apartamencie były wszystkie niezbędne meble i akcesoria. Wielkie łoże małżeńskie, łazienka i balkon. Nic tak nie poprawia humoru jak wyśmienita kawa pita na balkonie, z którego można podziwiać górskie krajobrazy. Choć nie miałam czasu się nudzić miło było spędzić wolne chwile w komfortowym apartamencie, wyciszyć się i zrelaksować.

Apartament z basenem okazał się strzałem w dziesiątkę. Przez większość mojego pobytu padał deszcz. Pływanie i sauna to były moje główne atrakcje. Nie jestem typem imprezowiczki, nie lubię zwiedzać ani chodzić do restauracji więc ta forma spędzania wolnego czasu bardzo mi odpowiadała. Zdecydowanie poprawiło się moje samopoczucie, choć to nie mój relaks był celem tej podróży do Zakopanego.

Apartament Cappuccino będę polecać każdemu, dosłownie każdemu. Na pewno zabiorę tutaj też swoją rodzinę. Mimo tego, że Zakopane to przecudna miejscowość z tego apartamentu aż się nie chce wychodzić. Luksusowy wypoczynek? Tylko tutaj. Czułam się w tym miejscu lepiej niż w domu. Momentami zapominałam, że jestem w pracy.