WiemDokad.pl - portal turystyczny - Gościniec przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji Koniecpol: organizacja przyjęć, przyjęcia weselne, komfortowe noclegi (Koniecpol)

Gościniec przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji Koniecpol: organizacja przyjęć, przyjęcia weselne, komfortowe noclegi

Zdjęcie obiektu

Zamkowa 27, 42-230 Koniecpol (śląskie)

Tel.: 34 355 14 11

Strona www: http://goscinieckoniecpol.pl/

Koniecpol: organizacja przyjęć, przyjęcia weselne, komfortowe noclegi

Gościniec przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w miejscowości Koniecpol to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zorganizować przyjęcie, chrzciny, komunię czy wesele. Gościniec położony jest na terenie zespołu parkowo-pałacowego, co podnosi walory obiektu. Pomożemy Państwu zorganizować wyjątkowe przyjęcie oraz wesele marzeń. Gwarantujemy, że chwile spedzone w Gościńcu będą wyjątkowe i na długo zostaną w pamięci Państwa i Waszych gości. Zadbamy o wyjątkową oprawę przyjęcia.

Noclegi

Gościniec w miejscowości Koniecpol oferuje również komfortowe noclegi w atrakcyjnej cenie. W naszych przytulnych pokojach wypoczną Państwo i zregenerują siły. Noclegi w Gościńcu to idealne rozwiązanie dla gości weselnych lub osób bedących w podróży służbowej.

 

Istnieje możliwość organizacji różnego rodzaju obozów, szkoleń i konferencji. Goście mają do dyspozycji basen oraz boiska sportowe. Zapraszamy!

 

Kontakt


42-230 Koniecpol,
ul. Zamkowa 27
tel. 34 355 14 11
fax. 34 355 13 20

Udogodnienia
Parking Parking
Wyposażenie


Odśwież kod