WiemDokad.pl - portal turystyczny - Schronisko CHATKA STUDENCKA ROGACZ Wilkowice:pokoje gościnne do wynajęcia, schronisko młodzieżowe, noclegi dla młodzieży, baza noclegowa dla studentów (Wilkowice)

Schronisko CHATKA STUDENCKA ROGACZ Wilkowice:pokoje gościnne do wynajęcia, schronisko młodzieżowe, noclegi dla młodzieży, baza noclegowa dla studentów

Zdjęcie obiektu

Rogacz 1, 43-365 Wilkowice (śląskie)

Tel.: +48 693 070 531

E-mail: nowik.wojtek@gmail.com

Strona www: http://www.schronisko-rogacz.pl/

Pokoje gościnne do wynajęcia, schronisko młodzieżowe, noclegi dla młodzieży, baza noclegowa dla studentów Wilkowice

CHATKA STUDENCKA to schronisko położone w pięknej, malowniczej miejscowości Wilkowice. Oferujemy Państwu komfortowe i tanie noclegi w pokojach czteroosobowych oraz wieloosobowych. Dodatkowo nasi goście mogą swobodnie korzystać z zadaszonego grilla, boiska do siatkówki, kuchni, sali z kominkiem, świetlicy.

 

rogacz

CHATKA STUDENCKA to idealna baza noclegowa dla studentów, wycieczek szkolnych, grup przyjaciół. Komfortowe i tanie noclegi to nie jedyny atut Schroniska ROGACZ. Chatka położona jest w dogodnej dla turystów lokalizacji, bez problemu dotrą Państwo do różnego rodzaju atrakcji turystycznych.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić wczasy z dala od zgiełku miasta i kochają bliski kontakt z naturą. Aktywne spędzanie wolnego czasu i górski klimat poprawią Państwa zdrowie i samopoczucie.

Oferujemy nie tylko tanie noclegi, ale również zapewniamy naszym gościom wiele rozrywek, między innymi koncerty i róznego rodzaju zabawy.

Kontakt

Rogacz 1

43-365 Wilkowice

e-mail: nowik.wojtek@gmail.com

e-mail: bejbolek@op.pl

+48 693 070 531

Udogodnienia
Wyposażenie


Odśwież kod