WiemDokad.pl - portal turystyczny - Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej Łabowa: miejsca noclegowe, pokoje z łazienkami, schronisko młodzieżowe, noclegi dla młodzieży (Łabowa)

Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej Łabowa: miejsca noclegowe, pokoje z łazienkami, schronisko młodzieżowe, noclegi dla młodzieży

Zdjęcie obiektu

Łabowa, 33-336 Łabowa (małopolskie)

Tel.: +48 184476453

Tel. kom.: +48 600 890 864

Strona www: http://halalabowska.pttk.pl/

Schronisko na Hali Łabowskiej: miejsca noclegowe, pokoje z łazienkami, schronisko młodzieżowe, noclegi dla młodzieży

Schronisko na Hali Łabowskiej w malowniczej miejscowości Łabowa oferuje miejsca noclegowe w atrakcyjnych cenach. Schronisko położone jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, co dodatkowo podnosi walory obiektu. Zdrowy górski klimat, cudowne krajobrazy, bliski kontakt z naturą i możliwość spotkania jelenia lub rysia to tylko niektóre atuty pobytu w miejscowości Łabowa. Schronisko na Hali Łabowskiej oferuje ok. 60 miejsc noclegowych. Schronisko to idealna baza noclegowa dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, studentów oraz turystów indywidualnych. Zapraszamy serdecznie, czeka tutaj na Państwa wiele turystycznych atrakcji. Spacery, jazda na nartach i wiele zabaw w schronisku. Gwarantujemy, że wypoczynek będzie wyjątkowy i na długo zostanie w Państwa pamięci. Naszym gościom wypożyczamy sanki, narty oraz rakiety śnieżne. Zatem jeśli interesują Państwa miejsca noclegowe w miejscowości Łabowa, Schronisko na Hali Łabowskiej zaprasza.

 

 

Kontakt

HALA ŁABOWSKA Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej im. W. Stendery
33-336 Łabowa
tel. +48 18 447 64 53
tel. +48 600 890 864

Udogodnienia
Wyposażenie


Odśwież kod